M I S    O N    R E D I S
Redis on keskkonda säästev rõivabränd. Me ei tooda maailma uusi riideid juurde, vaid pakume rõivaid, mis on loodud tarbimisjärgseid materjale erinevate võtetega ümber disainides. Redise stiil on julge, trendivaba ja kordumatut, kuna kõik tooted on ainueksemplarid.

Redise tootedega saad vähendada moetööstuse kahjulikke keskkonnamõjusid, sest Redise viis rõivaid luua on veereostusest ja õhusaastest vaba. Lisaks vähendame sel viisil keskkonda koormavaid tekstiilijäätmeid.

Redis vaatab tulevikku ja hoolib keskkonnast. 
Meie eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust ja muuta tarbimisharjumusi vastutustundlikuks ja jätkusuutlikuks.


K E L L E L E

Redise kandja ei teeskle ega ilusta, julgeb eristuda ja väljendab riietusega oma unikaalsust. Ta on uudishimulik, riskib, proovib ja katsetab, vahel eksib, võib enda üle naerda aga õpib vigadest ning naudib protsessi. Pimesi uute trendidega kaasa ei jookse, seedib esmalt ja kui midagi üles nopib, siis kohandab selle sobivaks enda stiiliga. Riietus on tema eneseväljendusviis, isikupära ja väärtuste edasikandja.

M I K S   R E D I S
Redis on väike ja väga kasulik, andes igale toidule iseloomu ning teravust. Just samamoodi anname meie kasutuseta jäänud riietele särtsu juurde, et need jälle uued kasutajad leiaksid.
Re + Disain = Redisain = Redis
Samuti nagu sinu riietus räägib veidi sinu olemuse kohta, ütleb ka meie brändi nimi lühidalt ja suupäraselt, et meie redisainime riideid.
Are you ready - Oled sa valmis - Oled sa Redis?
Meie oleme valmis muutma keskkonda puhtamaks ja vähendama moetööstusest tekkivaid jäätmeid.
Kas sina oled Redis?
"Imetlen naisi, kelle riietuses on karakterit ja tajutav personaalne identiteet. Mulle meeldib kombineerida erinevaid materjale ja tekstuure, modernset minimalismi rikkaliku käsitööga, sportlikku elegantse klassikaga, naiselike jooni maskuliinsetega. Soovin, et üha rohkem naisi julgeks ennast vabalt riiete kaudu väljendada ja leiaksid oma stiili".

- Key Külaots, REDIS Asutaja & Disainer
Tüüpiline kaksikute tähtkuju esindaja, kes tasakaalupunkti jõudmiseks peab kogema ärimaailma punktuaalsust ja loomingu kaootilisust. Pärit mitmendat põlve rätsepate ja fotograafide perest, siis reaalkallakuga põhikool, kunstikallakuga keskkool, rahvusvahelise juhtimise magister, panga Baltimaade siseauditi üksuse juht, pulmakorraldaja-dekoraator, stilist. Julge ja loominguline naine, kuulab oma sisehäält ning valab kõik teadmise ja kogetu oma moekire formaati. Armastab taaskasutust, meresoolaga šokolaadi, ausaid inimesi. Lõi Redise, et pakkuda keskkonnateadlikele naistele eneseväljendusvõimalust läbi kordumatute riiete.