Korduma Kippuvad Küsimused


Sinu abistamiseks panime siia kirja mõned korduma kippuvad küsimused ja vastused. Kui sa aga ei leidnud enda küsimusele siit vastust, siis helista või kirjuta meile julgesti kas Facebooki chat´i või e-mailile info@redisdisain.ee
Kas Redise tooteid saab kuskil proovida?
Hetkel on meie tooted saadaval vaid e-poes aga sellest hoolimata oleme alati telefoni ja Facebook chat´i vahendusel sulle abiks õige toote ja suuruse leidmisel. Mõnikord lendame ka oma toodetega ägedatele turgudele ja laatadele pop-up´itama, kus saab riideid ise katsuda ning proovida. Seega jälgi meid Instagramis @redis_disain ja Facebookis Redis Disain, et olla kursis meie uudistega.

Miks mõnel tootel ei ole mägitud materjali?
Kuna tegemist on ringluses olnud esemega, võib materjali silt olla eelmise omaniku poolt eemaldatud. Samuti oleme kasutanud algmaterjalina kvaliteetseid rätsepate poolt valmistatud eritellimusrõivaid, kus paraku materjali info puudub. Kuid sellest hoolimata, on tegu kvaliteetsete ja hästi säilinud materjalidega, mille oleme hoolega välja valinud.

Miks toodetele ei ole lisatud suurust?
Redis ei loo rõivaid ühele kindlale kehatüübile, me lähtume algmaterjali suursest, seades eesmärgiks toote kantavuse eri mõõtudes klientide poolt. 

Kuna meie algmaterjaliks on nii vintage- kui ka meeste rõivaid, siis võivad nendele algselt määrtatud suurused olla eksitavad. Selleks, et kliendil oleks selge arusaam toote suurusest ja sobivusest just temale, lisame oma toodete juurde rõivaeseme olulisemad mõõdud.
Kuidas saan oma tellimuse eest tasuda?
Meie e-poes saad tasuda pangalinkidega.

Kui kiiresti saan oma tellitud tooted kätte?
Meilt ostetud tooted liiguvad sinuni pakiautomaadi vahendusel 2-3 päevaga.

Kas saan oma tellitud tooteid tagastada?

Jaa, loomulikult. Võid rahulikult tellimuse teha ja kui tõesti juhtub, et ostetud ese sulle ei istu, siis 14 päeva jooksul saad selle meile tagastada, täites kodulehel oleva VORMI või kirjutades meile info@redisdisain.ee.