Marilind & maarja Johanna


Redis 
väärtustab unikaalsust ja isikupära nii rõivastuses kui inimestes. Seetõttu on meie modellideks naised, kellega jagame samu
väärtusi ning kellel lisaks välimusele on ainulaadne sisu ning oma lugu rääkida. Nende väikeste intervjuudega tahame sindki
julgustada oma isikupära väljendama nii sõnade, tegude kui riietusega. Sest me kõik oleme kordumatult ilusad ja stiilsed.

Marilind Reemann / 24 / Parema ja puhtama maailma eest võitleja

Riietumisstiil / See on alati olnud pigem lihtne, kuid üritan seda hoida maitsekana - põhimõte, et vähem on rohkem. Ma olen täpselt see inimene, kes vangutab tänaval kõndides pead, et miks nii palju musta kantakse ja kus on värvid, aga leiab siis lõpuks ka ise tumedat kostüümi selga tõmmates, et see on siiski kõige mugavam ja lihtsam variant. Samas tunnen viimasel ajal üha rohkem tõmmet värvide, mustrite, julgemate lõigete ja uute stiilide poole. Põnev on katsetada. 

Taaskasutus / Väga minu teema! Teise ringi riideid olen eelistanud juba alates teismeeast. Ja sellist teatud asjade ja ressursside korduvat kasutamist püüan ka üleüldiselt praktiseerida. Väldin võimalusel uute toodete ostmist. Ja mis on nüüd minu jaoks natuke uuem teema, mida tahaksin endas arendada, on igasugune parandamine ja asjadele uue elu andmine, et hoida ressursid ringluses. 


Väga stiilne inimene / Minu enda sugulane, andekas Anna Viik. Ta on lihtsalt nii äge noor naine ja moelooja. Mulle meeldivad tema teistmoodi lõiked ja kvaliteetsed materjalid, millest ta tihti ka endale midagi põnevat selga on õmmelnud.

Tänulikkus / Tunnen järjest rohkem, ja igapäevaselt, suurt tänutunnet kõige üle, mis mul on.

Ehedus / Lapsed, loomad, siirad inimesed, loodus, südamlikud hetked.

Mõtestatus / Ehk püüdlus valida järjest hoolikamalt, mida ja kuidas ma teen ning elan. Toimetada mõttega, keskenduda hetkele, mitte teha asju ärategemise pärast.

Spontaansus / Teisisõnu ütleksin planeerimatus. Mul on olnud elus perioode, mil ma ainult ühe lõputu planeerimisega olengi tegelenud. Aga viimasel ajal on mulle hakanud meeldima aeg-ajalt ka lihtsalt kulgeda ja vaadata, mis saab. Ja ma olen kogenud, et vahel juhtuvad kõige imelisemad seigad meiega siis, kui me seda kõige vähem sihilikult läbi katsume suruda, kui usaldame elu.


Maarja Johanna Mägi / 25 / näitleja

Riietumisstiil / Mugavus, mulle on oluline, et riided ei segaks mind ja lubaks mul teha kõike, mida elu ette pakub. Samas meeldib mulle ka pidulikumal puhul kleiti kanda ja midagi sädelevamat peale visata.

Taaskasutus / Ostan riideid väga harva ja enamik garderoobist on pärit taaskasutusest või sõpradelt. Mul on üsna vähe riideid, aga selle eest on need just need õiged minu riided.

Väga stiilne inimene / Mari Roostik. Minu klassijuhataja keskkoolis ja praegune Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi direktor. Ta suudab olla korraga väljapeetud ja akadeemiline, aga samas ka lõbus ja mänguline ja muidugi alati superstiilne.

Sõda / Pole vaja palju selgitada, et sõda on praegu kahjuks meie kõigi hinges

Kevad / Mis iganes ka maailmas ei toimuks, siis kevad tuleb alati koos lillede ja liblikatega

Uni / Aeg-ajalt tuleb endale meelde tuletada, kui oluline on hea uni ja mõnikord võib südamerahuga lasta endal lõunani magada